LIFESTYLE sztuka

Syrenka w sercu Warszawy na urodziny COSTA COFFEE

Syrenka w sercu Warszawy na urodziny COSTA COFFEE
Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Warszawy na popularnej „Patelni”! Warszawska syrenka to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znanym ilustratorem i grafikiem - Dawidem

Data publikacji: 2016-05-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Syrenka w sercu Warszawy na urodziny COSTA COFFEE
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Warszawy na popularnej „Patelni”! Warszawska syrenka to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znanym ilustratorem i grafikiem – Dawidem Ryskim.

Syrenka w sercu Warszawy na urodziny COSTA COFFEE Sztuka, LIFESTYLE - Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Warszawy na popularnej „Patelni”! Warszawska syrenka to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znanym ilustratorem i grafikiem - Dawidem Ryskim.

Jak najlepiej świętować urodziny? W doborowym towarzystwie! Syrenka warszawska według autorskiego projektu Dawida Ryskiego uświetni obchody urodzin COSTA COFFEE w stolicy. Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Warszawy na popularnej „Patelni”! Już teraz zaplanuj spacer z kubkiem aromatycznej kawy, korzystaj z urodzinowych zniżek w COSTA COFFEE i zachwyć się urokami sztuki ulicznej!

 – Akcja w przestrzeni miejskiej to kolejna odsłona działań prowadzonych w ramach naszej ogólnopolskiej kampanii „COSTA COFFEE – Kawiarnia z serca Londynu”. Wspólnie z internautami wybraliśmy serca największych polskich miast – Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Krakowa i Trójmiasta. Niezmiernie cieszy nas zaangażowanie mieszkańców – blisko 1,5 tys. osób głosowało na swoich faworytów na profilu COSTA COFFEE na Facebooku, a informacja o akcji dotarła do prawie 300 tys. internautów. W stolicy bezdyskusyjnie wygrała właśnie Syrenka, na którą oddano blisko 50%  głosów ze wszystkich 504 komentarzy. Do współpracy przy tworzeniu murali zaprosiliśmy uznanych, niezależnych artystów – grafików i ilustratorów, dzięki czemu w każdej lokalizacji powstanie unikatowe dzieło sztuki. To, co je łączy, to nie tylko miejskie symbole, ale także wyraźne nawiązanie do latte art, mistrzowskich umiejętności naszych baristów – komentuje Jolanta Borowska, Dyrektor Marketingu COSTA COFFEE POLSKA.

Syrenka na „Patelni”

Co robi nadwiślańska Syrenka w sercu Warszawy? Popija aromatyczną kawę i łapie pierwsze promienie majowego słońca na warszawskiej „Patelni”. Wysiadając z Metra Centrum, można podziwiać dzieło Dawida Ryskiego – znanego ilustratora, grafika i muzyka, a przy tej okazji odebrać zniżkę na kawę w COSTA COFFEE.

A to już wiesz?  Inspirująca jesień w Koneserze – cykl warsztatów ceramicznych, malarskich i diy

To nie przypadek, że właśnie Dawid Ryski przygotował projekt muralu dla Warszawy – stąd pochodzi, od początku swojej kariery związany jest z tym miastem i tutaj realizuje wszystkie swoje projekty. Artysta – oprócz Syrenki odpoczywającej nad Wisłą, otoczonej baristami serwującymi pyszną kawę – przedstawił również inne elementy architektoniczne, charakterystyczne dla swojego ukochanego miasta. Każdy z łatwością dostrzeże na muralu Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, wieżowiec Intraco, warszawskie ZOO czy Most Świętokrzyski. Jak przystało na prawdziwie londyńską markę, w projekcie nie mogło również zabraknąć ikon Londynu – Big Bena, Tower Bridge czy London Eye. Do pomalowania w sumie 3 ścian warszawskiej „Patelni” wykorzystano 90 litrów farby!

Rozkład jazdy

Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać miejskie dzieła sztuki w stolicy, w Łodzi przy ul. Nowomiejskiej i we Wrocławiu na ul. Piłsudskiego. W czerwcu akcja w przestrzeni miejskiej zawita do Poznania – street artu trzeba szukać na ul. Św. Marcin, a w lipcu COSTA COFFEE zaprasza do Krakowa (ul. Dietla) i Gdyni (ul. Morska).

O akcji muralowej COSTA COFFEE na bieżąco informuje w swoich mediach społecznościowych – na Snapchacie, Instagramie, Facebooku i YouTube. Oprócz relacji można znaleźć tam również konkurs z fantastycznymi nagrodami!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Syrenka w sercu Warszawy na urodziny COSTA COFFEE Sztuka, LIFESTYLE - Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Warszawy na popularnej „Patelni”! Warszawska syrenka to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znanym ilustratorem i grafikiem - Dawidem Ryskim.
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy