Refleksje

Start wakacji na Letnim Osiedlu Wilno!

Start wakacji na Letnim Osiedlu Wilno!
KOMUNIKAT PRASOWY Warszawa, 21 czerwca 2017 r. Start wakacji na Letnim Osiedlu Wilno! W najbliższą sobotę, 24 czerwca 2017 r. na terenie Osiedla Wilno zlokalizowanego

KOMUNIKAT PRASOWY

Warszawa, 21 czerwca 2017 r.

Start wakacji na Letnim Osiedlu Wilno!

W najbliższą sobotę, 24 czerwca 2017 r. na terenie Osiedla Wilno zlokalizowanego na warszawskim Targówku przy ul. Wiernej 24, odbędzie się wielkie otwarcie sezonu wakacyjnego pod hasłem „Wakacje na Letnim Osiedlu Wilno”, podczas którego przewidziano liczne konkursy i zabawy dla najmłodszych. Otwarcie sezonu uświetni m.in. pokazowy mecz siatkówki plażowej, rozegrany przez zawodników FIVB Beach Volleyball World Tour z 2016 roku. Na boisku zobaczyć będzie można m.in. Michała Kądzioła, Michała Makowskiego, Maćka Kałużę oraz Julka Mituniewicza, będących wielokrotnymi medalistami mistrzostw Polski, Europy i Świata.

„Wakacje na Letnim Osiedlu Wilno” trwać będą ponad dwa miesiące. Dom Development S.A., firma realizująca osiedle, przygotowała szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych mających chęć aktywnego spędzenia wolnego, letniego czasu. Temu celowi służyć będą między innymi boisko wielofunkcyjne oraz boisko do siatkówki plażowej wybudowane przez organizatora specjalnie na potrzeby tej wakacyjnej inicjatywy.

Wydarzenia sportowe i aktywności dla dzieci, spektakle czy magiczne warsztaty dla małych chemików-czarowników to tylko część zabaw przewidzianych w ramach akcji. Osiedlowa, letnia infrastruktura została stworzona zarówno z myślą o potrzebach mieszkańców poszukujących odpoczynku Jak tych lubiących spędzać czas aktywnie. Organizatorzy przewidzieli także m.in. wspólne sadzenie roślin, które dodadzą otoczeniu Osiedla naturalny, przyjazny klimat.

Sobotnia inauguracja „Wakacji na Letnim Osiedlu Wilno” będzie dniem wypełnionym wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Wakacyjne popołudnie na osiedlu rozpocznie zorganizowana w afrykańskiej konwencji, oprawiona muzyką i śpiewem aktorskim animacja na żywo w stylu Afro Party!,, połączona z zabawami i konkursami dla najmłodszych. Występ rozpocznie się dziesięć minut po oficjalnym rozpoczęciu „Wakacji na Letnim Osiedlu Wilno”, o godzinie 13:10.

Punktualnie o 14:00 najgorętszy punkt imprezy – mecz siatkówki plażowej zawodników FIVB Beach Volleyball World Tour z 2016 roku, którzy to na nowo wybudowanym boisku do „plażówki” rozegrają mecz pokazowy.

A to już wiesz?  3 porady, jak zadbać o drewnianą podłogę podczas srogiej zimy

Na boisku wielofunkcyjnym natomiast przez cały czas trwania imprezy inaugurującej, w godzinach od 13:00 do 16:00 trener piłki nożnej prowadził będzie zajęcia dla dzieci na każdym poziomie sportowego zaawansowania. Oprócz ćwiczeń przewidziano również gry i zabawy dla najmłodszych.

Na czas imprezy, Letnie Osiedle Wilno zmieni się miejscami w „Magiczne laboratorium” gdzie najmniejsi uczestnicy, będą mogli samodzielnie wyczarować tęczę z mleka, przemienić herbatę w wodę i odczarować magię zjawisk fizyczno-chemicznych.

O 15:00 charyzmatyczna instruktorka fitness – Agnieszka Czajkowska poprowadzi dla chętnych zajęcia fitness. Ten punkt programu może być doskonałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu zarówno dla tych, dla których ruch stanowi element codzienności, jak i dla tych na co dzień mniej zmotywowanych. Instruktorka zadba o właściwą porcję motywacji, która być może będzie pozytywnym impulsem do dłuższej przygody z tą formą sportowej aktywności.

Aktywne, letnie, wakacyjne Osiedle Wilno zaprasza już 24 czerwca o godzinie 13.00!

„Start wakacji na Letnim Osiedlu Wilno” – program wydarzenia:
13:00 – Start wakacji na Letnim Osiedlu Wilno
13:10 – Afro Party!
14:00 – Mecz pokazowy siatkówki plażowej
15:00 – Fitness Lato dla każdego niezmotywowanego!
15:30 – 16:00 – Rozstrzygnięcie gier i zabaw piłkarskich

Więcej informacji na:
www.wilno.domd.pl/lato

*
* *

Dom Development SA jest liderem na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Realizuje inwestycje w Warszawie, Wrocławiu, a od 8 czerwca 2017 r. dzięki akwizycji Spółki Euro Styl S.A., w Trójmieście i okolicach. W ciągu ponad 21 lat swojej działalności Spółka przekazała do użytku ponad 26 300 mieszkań, w których mieszka ponad 78 000 osób.

Oferta produktowa Dom Development skierowana jest do klientów indywidualnych. Obejmuje ona budynki wielorodzinne (mieszkania popularne, apartamenty o podwyższonym standardzie, apartamenty luksusowe) przy czym podstawę oferty Dom Development stanowią mieszkania popularne.

A to już wiesz?  Powrót do przeszłości – czyli skąd wzięło się RODO?

Wśród zrealizowanych przez Spółkę projektów są m.in. osiedla mieszkaniowe Apartamenty Saska nad Jeziorem I i II etap, Palladium, Akropol, Saska, Adria, Klasyków, Przy Ratuszu, Wilno, Osiedle Regaty, Derby, Róża Wiatrów, Marina Mokotów, Akacje, Kasztanowa Aleja, Olimpia, Jeżewskiego, Bartycka, Fort Bema, Bemowo, Króla Olbrachta, Zawiszy, Młyny Królewskie, Willa na Harfowej, apartamenty: Rezydencja Mokotów, Rezydencja Opera, Rezydencja Opera 2, Morskie Oko, Patria, Bruna, Gdański, Grzybowska4 oraz osiedla domów jednorodzinnych: Miasteczko Regaty, Białopole i Wille Laguna. Dom Development zrealizował też I,II i III etap osiedla Oaza we Wrocławiu, pierwszej inwestycji Spółki poza granicami Warszawy.

Obecnie Dom Development realizuje m.in. takie warszawskie inwestycje jak: Osiedle Saska III, Klasyków Wille Miejskie, Osiedle Wilno, Żoliborz Artystyczny etap V,VI,VII, Osiedle Premium, Osiedle Moderna, Osiedle Palladium etap II, Osiedle Forma, Osiedle Przyjaciół, Osiedle pod Różami etap III oraz na warszawskim Mokotowie: Apartamenty Mokotów nad Skarpą, Osiedle Cybernetyki 17 i we Wrocławiu Osiedle Aura etap II.

Od 2006 roku Dom Development jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Największym akcjonariuszem firmy jest Dom Development B.V., z siedzibą w Rotterdamie, w którego posiadaniu znajduje się 59,22% akcji.

Dodatkowe informacje o firmie dostępne pod adresem:
www.domd.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy