Moda sportowa

Sportowe zakończenie wakacji

Sportowe zakończenie wakacji
Informacja prasowa 26.08.2021 r. Sportowe zakończenie wakacji Do końca wakacji zostało zaledwie kilka dni. Pogoda przypomina o nadchodzącej jesieni i warto zawczasu się na nią

Informacja prasowa 26.08.2021 r.

Sportowe zakończenie wakacji

Do końca wakacji zostało zaledwie kilka dni. Pogoda przypomina o nadchodzącej jesieni i warto zawczasu się na nią przygotować. Na miłośników aktywności fizycznej lub po prostu sportowego stylu czeka teraz wyjątkowa okazja – będąc klientem FeelGood!, czyli programu lojalnościowego GO Sport, przy każdych zakupach za minimum 100 zł otrzymuje się 200 dodatkowych punktów!

Co to oznacza? 200 dodatkowych zł rabatu! Bo w FeelGood! każdy jeden zebrany punkt to jedna złotówka rabatu! Należy jednak pamiętać o ograniczeniach rabatowych, jakie obowiązują przy jednorazowych zakupach. Są to maksymalnie: -30% na produkty oprócz sprzętu, -15% na sprzęt i -30% na serwis. Oznacza to, że klient mający 15 punktów na koncie może od razu wymieniać je na 15 zł rabatu (ale kupując np. ubrania, rabat nie może wynieść więcej niż 30% ceny pierwotnej produktu, analogicznie w przypadku sprzętu i serwisu).

Akcja obowiązuje w dniach 16.08-05.09.2021 i jest to idealna okazja, by zaopatrzyć się chociażby w stylowe i wygodne bluzy, spodnie dresowe, legginsy czy sneakersy. Jest to też szansa, by skompletować brakujące elementy szkolnej wyprawki! Bo w GO Sport można znaleźć odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe zarówno dla starszych, jak i młodszych, a odświeżenie szafy przed jesienią z pewnością każdemu zrobi dobrze i pozwoli wejść w ten sezon w lepszym humorze!

1. Bluza damska Reebok Identity Logo dostępna w GO Sport 89,99 zł
2. Spodnie damskie Fila dostępne w GO Sport 179,99 zł
3. Koszulka damska Fila dostępna w GO Sport 59,99 zł
4. Buty damskie Fila dostępne w GO Sport 299,99 zł
5. Bluza damska Adidas Sportswear Lightweight Sweatshirt dostępna w GO Sport 149,99 zł

1. Bluza męska Fila dostępna w GO Sport 249,99 zł
2. Spodnie męskie Kappa dostępne w GO Sport 189,99 zł
3. Koszulka męska Adidas X Star Wars- The Mandalorian Graphic Tee dostępna w GO Sport 129,99 zł
4. Buty męskie Reebok Heritance dostępne w GO Sport 269,99 zł
5. Buty męskie Adidas Grand Court Se dostępne w GO Sport 299,99 zł
6. Kurtka męska Kappa dostępna w GO Sport 159,99 zł

A to już wiesz?  Back to school – stylowe wejście w nowy semestr!

Więcej o GO Sport

GO Sport oferuje szeroki asortyment, zapewniając klientom dostęp do produktów z różnych dziedzin sportu w jednym miejscu. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt sportowy, ubrania i obuwie sportowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Dostępne produkty pochodzą zarówno od największych marek, m.in. Nike, Adidas, Puma, Uvex, Atomic, Under Armour, KROSS, Columbia oraz Salomon, a także z kolekcji marek własnych. Niezależnie, czy jest się zapalonym sportowcem czy dopiero rozpoczyna swoją sportową przygodę, wyspecjalizowany personel sklepów pomaga w dopasowaniu sprzętu indywidualnie do potrzeb i upodobań klientów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy