Edukacja Wiadomości branżowe

Pomarańczowy meeting

Ruszyła III edycja spotkań ze specjalistami ING Banku Śląskiego na wybranych uczelniach. W ramach Pomarańczowych meetingów, studenci różnych kierunków, mają możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń z zakresu finansów.Pomarańczowy meeting to okazja do spotkania biznesu z nauką. Podczas spotkań bankowcy dzielą się ze studentami wiedzą,

Ruszyła III edycja spotkań ze specjalistami ING Banku Śląskiego na wybranych uczelniach. W ramach Pomarańczowych meetingów, studenci różnych kierunków, mają możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń z zakresu finansów.

Pomarańczowy meeting to okazja do spotkania biznesu z nauką. Podczas spotkań bankowcy dzielą się ze studentami wiedzą, którą wykorzystują w codziennej pracy. Dla studentów jest to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz okazja do zapoznania się z różnorodnością zagadnień realizowanych w jednym z największych banków w Polsce. Każdy Pomarańczowy meeting składa się z kilku modułów. 

Harmonogram Pomarańczowych meetingów dostępny jest na:

http://www.ingbank.pl/o-banku/kariera/studenci-absolwenci/ing-na-uczelniach/pomaranczowy-meeting

Projekt koordynowany jest przez Departament Platform Kredytowych ING Banku Śląskiego. Zespół projektowy liczy 30 osób wspieranych przez ambasadorów marki ING na uczelniach, studenckie organizacje oraz Departament HR.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył
A to już wiesz?  Fokus One - Kosmos w 3D i Listy do Kosmitów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy