Refleksje

Pomarańczowy Dzień Dyni w Akademii Fitness

Pomarańczowy Dzień Dyni w Akademii Fitness
Racibórz, dnia 23.11.2017 INFORMACJA PRASOWA W środę, 22 listopada w Akademii Fitness było pomarańczowo i pysznie – a to wszystko za sprawą Dnia Dyni. Właśnie

Racibórz, dnia 23.11.2017

INFORMACJA PRASOWA

W środę, 22 listopada w Akademii Fitness było pomarańczowo i pysznie – a to wszystko za sprawą Dnia Dyni. Właśnie w trakcie tego wydarzenia klubowicze mogli spróbować pysznych dań z dyni, zimnotłoczonych olejów SOSTA oraz wziąć udział w ćwiczeniach z okrągłym warzywem.

W specjalnie przygotowanych programie klubowicze mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji m.in. podnoszenia dyniowych ciężarów, pysznych dyniowych potraw, nie zapomniano również o najmłodszych – ponieważ dla nich też przygotowano smakołyki z pomarańczowego warzywa. Ponadto uczestnicy zajęć mogli skosztować zimnotłoczonych olejów SOSTA (również z dyni), a także zrobić zdjęcie na specjalnej dyniowej „ściance”.
– Dziękujemy wszystkich uczestnikom dyniowych zajęć. Po raz kolejny nasi klubowicze udowadniają, że dobra zabawa idzie w parze z fitnessem. Cieszymy się, że aż tyle osób przyjęło nasz pomysł z entuzjazmem i włączyło się we wspólne świętowanie – podsumowują wydarzenie Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

* * *

Tekst: Aneta Dulba, Adventure Media
Zdjęcia: Akademia Fitness

* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu
Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak Pilates, Latino Dance, Trening Metaboliczny, czy Step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg).
* * *

A to już wiesz?  5 sprawdzonych sposobów na jesienną chandrę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy