Refleksje

Mini Matters w Action, Wysokiej jakości drewniane zabawki w atrakcyjnych cenach!

Mini Matters w Action, Wysokiej jakości drewniane zabawki w atrakcyjnych cenach!
Mini Matters w Action Wysokiej jakości drewniane zabawki w atrakcyjnych cenach! W sklepach Action w całej Polsce jest już dostępna nowa kolekcja zabawek Mini Matters.

Mini Matters w Action
Wysokiej jakości drewniane zabawki w atrakcyjnych cenach!

W sklepach Action w całej Polsce jest już dostępna nowa kolekcja zabawek Mini Matters. W jej skład wchodzi ponad trzydzieści produktów wykonanych głównie
z drewna, przeznaczonych dla dzieci w wieku od roku do ośmiu lat. Zabawki zostały zaprojektowane z myślą o Action i charakteryzują się wysoką jakością. Produkty mają pobudzać wyobraźnię najmłodszych, stymulować proces uczenia i eksperymentowania poprzez zabawę. To m.in. zestawy klocków, pluszaki dla najmłodszych, czy domek dla lalek, dziecięca kuchnia bądź garaż dla nieco starszych dzieci. Wszystkie artykuły są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Mini Matters to pierwsza marka własna Action w kategorii zabawek. Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa. Drewniane zabawki posiadają certyfikat TüV/GS, a ponadto wykonano je z kontrolowanego drewna FSC, podchodzącego z ekologicznych upraw. Wybierając zabawki Mini Matters nie tylko zapewnisz dzieciom radość za rozsądną cenę, ale też przyczynisz się do ochrony środowiska.

– Chcemy podnosić komfort życia naszych klientów, niezależnie od ich możliwości finansowych. – wyjaśnia Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska i dodaje – Mini Matters rozszerza naszą ofertę marek o drewniane zabawki wysokiej jakości, które nie tylko dają radość i wspierają proces uczenia, ale są też w pełni bezpieczne i ekologiczne. Ich atrakcyjna cena sprawia, że są dostępne dla wszystkich, więc z pewnością ucieszą wielu naszych klientów.

Zabawki z kolekcji Mini Matters są dostępne we wszystkich 40 sklepach Action, w całej Polsce (można je również zobaczyć na stronie www.action.com). Ceny rozpoczynają się od 6,84 zł (drewniane puzzle dla najmłodszych). Za 42,80 zł można kupić drewniany garaż, bądź zamek księżniczki.

O ACTION
Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów z artykułami nieżywnościowymi, która posiada obecnie przeszło 1400 sklepów w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Action zatrudnia ponad 46000 pracowników. W 2018 roku wartość sprzedaży w Action sięgnęła 4,2 miliarda euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów dostępnych w sklepach Action wchodzi w skład standardowej oferty. Pozostały asortyment jest dynamiczny i szybko się zmienia. Każdego tygodnia Action wprowadza na sklepowe półki ponad 150 nowych artykułów. Nasz asortyment można podzielić na 14 kategorii: artykuły dekoracyjne, majsterkowanie („zrób to sam”), zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, środki piorące i czyszczące, produkty do wykorzystania w ogrodzie i plenerze, artykuły gospodarstwa domowego, żywność i napoje, higiena osobista, artykuły zoologiczne, artykuły sportowe, odzież oraz pościel. Action oferuje wiele produktów znanych firm oraz marek własnych. To, co umożliwia sprzedaż asortymentu Action w ekstremalnie niskich cenach to duża skala i wydajny proces zakupowy, zoptymalizowana dystrybucja, a także obowiązująca w firmie kultura efektywności kosztowej. W Action nie idziemy na żadne kompromisy jeśli chodzi o jakość, bezpieczeństwo i warunku wytwarzania naszych produktów. Nasza polityka etycznego zaopatrzenia gwarantuje, że ludzie, środowisko i lokalne społeczności traktujemy w sposób odpowiedzialny.

A to już wiesz?  Monitoring pracowników w obliczu RODO

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy