Biznes Sport

Lexus nawiązuje współpracę z Igą Świątek

Wzorem międzynarodowego zaangażowania w tenis, Lexus Polska zaprosił do współpracy najbardziej utalentowaną tenisistkę młodego pokolenia - Igę Świątek. Upór w dążeniu do perfekcji i inteligencja to cechy, które zdecydowanie łączą tenisistkę z uznaną marką

Data publikacji: 2020-08-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Lexus nawiązuje współpracę z Igą Świątek
Kategoria: Sport, BIZNES

Wzorem międzynarodowego zaangażowania w tenis, Lexus Polska zaprosił do współpracy najbardziej utalentowaną tenisistkę młodego pokolenia – Igę Świątek. Upór w dążeniu do perfekcji i inteligencja to cechy, które zdecydowanie łączą tenisistkę z uznaną marką motoryzacyjną.

Lexus nawiązuje współpracę z Igą Świątek Sport, BIZNES - Wzorem międzynarodowego zaangażowania w tenis, Lexus Polska zaprosił do współpracy najbardziej utalentowaną tenisistkę młodego pokolenia - Igę Świątek. Upór w dążeniu do perfekcji i inteligencja to cechy, które zdecydowanie łączą tenisistkę z uznaną marką motoryzacyjną.

Wzorem międzynarodowego zaangażowania w tenis, Lexus Polska zaprosił do  współpracy najbardziej utalentowaną tenisistkę młodego pokolenia – Igę Świątek. Upór w dążeniu do perfekcji i inteligencja to cechy, które zdecydowanie łączą tenisistkę z uznaną marką motoryzacyjną.

Umowa uwzględnia branding, logotyp marki Lexus pojawi się na oficjalnym stroju turniejowym Igi.

-„Lexus zaangażował się w sport, ponieważ osiągnięcia sportowców są wymierne – to, co osiągnęli zawdzięczają swojej pracy, determinacji i talentowi. Są wzorem
 i inspiracją dla młodych ludzi. Jest nadzieja, że dzięki nim polski sport zaistnieje mocno na międzynarodowych arenach" – mówi Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe.

Sport to pasja i praca. Kiedy Lexus spotyka na swojej drodze młodego, utalentowanego człowieka, który ambitnie podchodzi do swojej kariery zawodowej, stara się mu pomóc. Sezon 2019 był dla Igi Świątek bardzo udany. Dobre wyniki pozwoliły jej awansować do TOP 50 światowego rankingu WTA. Iga jest 2 tenisistką na świecie w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2001).

– „Wybór Igi nie jest przypadkowy. Najlepsza technika i technologia, niezwykłe umiejętności oraz wrażliwość – te cechy możemy znaleźć zarówno u Igi,
jak i w naszych samochodach oraz całej filozofii Lexusa” – powiedziała Monika Małek, Lexus PR Manager.

Lexus mocno angażuje się we wspieranie polskich sportowców. Japońska marka współpracowała m.in. z Agnieszką Radwańską i Marcinem Gortatem.

– „Jestem bardzo zadowolona nawiązaniem współpracy z marką Lexus Polska, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Cieszy mnie fakt, że Lexus wspiera moje zawodowe przedsięwzięcia. Mam poczucie, że razem możemy zajść naprawdę daleko” – przyznaje Iga Świątek

A to już wiesz?  Kto przejmie resort zdrowia? Bukmacherzy typują nowego ministra.

-,,Iga ma w Lexusowej rodzinie wsparcie i bez względu na wyniki – jest członkiem naszego teamu i wie, że może liczyć na nas w każdej sytuacji. Mam nadzieję, że czuje, iż stoi za nią potężna firma i wszędzie na świecie wychodząc na kort może być pewna, że jesteśmy z nią, że trzymamy kciuki i kibicujemy jej całym sercem”. – mówi Jacek Pawlak

Od czasu powstania marki w 1989 roku w USA. Lexus, wytyczył nie tylko nowe standardy, jakości produktu, lecz również zredefiniował koncepcję luksusu pojmowanego, jako całość doświadczeń w odniesieniu do technologii, wzornictwa i poczucia komfortu. Nic dziwnego, że filozofia marki Lexus, stanowi inspirację dla przedstawicieli świata kultury, sztuki i sportu na najwyższym, światowym poziomie. Teraz wraz z Igą marka Lexus będzie udowadniać, że ta filozofia ma przełożenie na sukces.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Lexus nawiązuje współpracę z Igą Świątek Sport, BIZNES - Wzorem międzynarodowego zaangażowania w tenis, Lexus Polska zaprosił do współpracy najbardziej utalentowaną tenisistkę młodego pokolenia - Igę Świątek. Upór w dążeniu do perfekcji i inteligencja to cechy, które zdecydowanie łączą tenisistkę z uznaną marką motoryzacyjną.
Hashtagi: #Sport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy