Refleksje

Jak być idealną świadkową i zorganizować niesztampowy wieczór panieński

Jak być idealną świadkową i zorganizować niesztampowy wieczór panieński
Informacja prasowa Trębki Nowe, 31 maja 2019r. ? Wielkimi krokami zbliża się sezon ślubów, a panny młode czekają na przygotowane przez swoje świadkowe wydarzenia celebrujące

Informacja prasowa
Trębki Nowe, 31 maja 2019r.
?
Wielkimi krokami zbliża się sezon ślubów, a panny młode czekają na przygotowane przez swoje świadkowe wydarzenia celebrujące ich ostatnie momenty przed zmianą stanu cywilnego. Koleżanki natomiast prześcigają się w pomysłach, odchodząc od oklepanej limuzyny i wycieczki do klubu. Co zrobić, aby spełnić się w powierzonej roli?

Bycie świadkową łączy się z większą odpowiedzialnością niż na początku się wszystkim wydaje. To nie tylko siedzenie obok pary młodej podczas wesela, ale godziny przygotowań, pomoc w doborze sukni, dodatków, a w dniu ślubu ubraniem się i często dopilnowaniem wszystkich ustaleń z podwykonawcami. W tych rzeczach świadkowa pomaga, ale za wieczór panieński, o którym panna młoda nie wie nic odpowiada samodzielnie.

Kto powiedział, że wieczór?
Na przestrzeni ostatnich lat zauważyć można jak bardzo zmienia się format panieńskiego. Często nie są to już sobotnie noce, a wyjazdy na weekend, które świadkowa indywidualnie dostosowuje do „swojej” panny młodej. Fanka natury i życia w zgodzie ze sobą na pewno doceni wyjazd do domu nad jeziorem, w otoczeniu zieleni, gdzie można będzie spędzić wieczory z winem i poranki na pomoście. Odpowiednia oprawa takiej wyprawy to klucz do sukcesu, drobiazgi takie jak dekoracje miejsca kolacji, serwetki nawiązujące do małżeństwa czy jednorazowe tatuaże w tymże motywie przewodnim nadadzą wyjazdowi innej atmosfery. Dodatkowym atutem będzie zorganizowanie atrakcji specjalnej na przykład jogi na trawie lub warsztatów rzemieślniczych w okolicy. Alternatywą jest wyjazd do hotelu i SPA, w którym będzie można oddać się w ręce profesjonalistów, co jest spełnieniem marzeń każdej zestresowanej panny młodej. Masaży, maseczek i relaksu w saunie idealnie dopełni wykwintna kolacja oraz prezenty do wykorzystania na nowej drodze życia. Dużo rozrywki mogą dostarczyć gry, idealną jest zadanie pytań panu młodemu przed wydarzeniem, a potem pannie młodej. Czy na pewno znają się jak łyse konie i są tak samo zgodni we wszystkim jak im się wydaje?

A to już wiesz?  Jak bezpiecznie podróżować w wakacje?

Podbijcie miasto
Wieczór w mieście nie musi być nudny, warto rozpocząć go drinkami w ciekawym barze, może być położony na dachu biurowca albo ukryty przed wzrokiem osób, które nie wiedzą o jego istnieniu. W wielu miastach są miejsca, które słyną ze swojej tajemniczości i będą oryginalnym sposobem, aby się rozluźnić. Pomyślcie czy wasza panna młoda kiedyś wspominała o aktywności, której chciałaby spróbować? Może nigdy nie miała czasu na pierwsze zajęcia samby? Zawsze chciała spróbować sztuk walki albo aerial jogi? Wykorzystajcie szansę na podarowanie jej czegoś co na długo zapamięta. Wieczór możecie zwieńczyć wizytą w restauracji rozkoszując się kolacją albo odwiedzić kluby, w których zostaniecie już do rana. Te kilka godzin na pewno będzie pamiętać nie tylko panna młoda, ale i wy – uczestniczki najlepszego wieczoru w historii!

Złoty środek
Jeśli nie możecie spędzić na wyjeździe całego weekendu, a chciałybyście oderwać się od miejskiej rzeczywistości rozważcie organizację wieczoru w okolicy miasta. Niedaleko Warszawy doskonałym rozwiązaniem jest teren Rezydencji Miętowe Wzgórza, na którym stworzony został oddzielny budynek, specjalnie na tego typu wydarzenia, w którym można spędzić wieczór z dala od miasta i obowiązków, bawiąc się i tańcząc do białego rana. Wspaniałe jedzenie przygotowane zostanie przez Szefa Kuchni rezydencji, a obsługa pomoże wam w przygotowaniu dekoracji idealnych. Z taką pomocą to musi się udać.

Pamiętajcie, że to jest wydarzenie dla panny młodej i to jej zainteresowania muszą być wzięte pod uwagę, jeśli większość zaproszonych osób, chce iść do klubu, a gwiazda tego wieczoru nie lubi tej formy rozrywki należy zastanowić się nad innym sposobem. Podczas takiego wydarzenia i Wy możecie nauczyć się czegoś o sobie, może jesteście fanami ceramiki, albo rozpoczniecie swoją przygodę z salsą?

Dodatkowe informacje
Miętowe Wzgórza to położone w Trębkach Nowych pod Warszawą zaciszne, urokliwe miejsce. Otoczone Lasem Złotopolskim, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, o niezwykłych walorach krajobrazowych. Utrzymane w stylu Hampton wnętrza nadają obiektowi lekkości i elegancji. To miejsce idealne na wysokiej klasy przyjęcie weselne. Właścicielami Miętowych Wzgórz są młodzi, kreatywni ludzie, o dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie organizacji wesel i ślubów plenerowych. Od kilku lat prowadzą sąsiadujący Dwór Złotopolska Dolina, który na swoje przyjęcie wybrali m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

A to już wiesz?  Czy kolor ma znaczenie? Co kryje się w barwach warzyw i owoców

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy