Smartwatch Światowy Dzień Biegania

Garmin świętuje Światowy Dzień Biegania, przedstawiając łatwy w obsłudze smartwatch Forerunner 55.

Garmin świętuje Światowy Dzień Biegania, przedstawiając łatwy w obsłudze smartwatch Forerunner 55.
Garmin przedstawił dziś nowy zegarek GPS z dedykowanej biegaczom linii Forerunner. Prosty w obsłudze Forerunner 55 został zaprojektowany z myślą o osobach na różnych poziomach umiejętności, które chcą śledzić swoje statystyki i postępy treningowe. Premiera produktu nie bez przyczyny przypada na Światowy Dzień Biegania.Zegarek w cenie 199,99€ oferuje kompleksową funkcjonalność, która obejmuje nie tylko analizę danych biegania, ale też możliwość monitorowania wielu innych

Garmin świętuje Światowy Dzień Biegania, przedstawiając łatwy w obsłudze smartwatch Forerunner 55.

Zegarek GPS, który ułatwia treningową pracę u podstaw oraz wejście na wyższy poziom.

Garmin przedstawił dziś łatwy w obsłudze smartwatch GPS Forerunner 55. Sprawdzi się on u biegaczy na wszystkich poziomach zaawansowania, a zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem – to idealny smartwatch do śledzenia swoich statystyk i osiągania celów treningowych. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć bieg lub marsz i monitorować czas, dystans, prędkość, tempo i tętno bezpośrednio z nadgarstka. Zegarek Forerunner 55 oferuje również szczegółowe dane dotyczące biegu, codzienne sugestie treningowe, dodatkowe wbudowane aplikacje sportowe i inne przydatne funkcje. Premiera smartwatcha Forerunner 55 nie bez przyczyny przypada na Światowy Dzień Biegania.

„Wiemy, że jest wielu biegaczy, którzy wolą korzystać z uproszczonego zegarka do biegania, niezależnie od swojego poziomu zaawansowania” – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. Globalnej Sprzedaży w firmie Garmin. „Zaprojektowany z myślą o takich osobach, Forerunner 55 prezentuje wartościowe, bardzo przystępne dane w sposób, który może pomóc użytkownikom osiągnąć ich cele biegowe, a jednocześnie zachęcić ich do prowadzenia zdrowego trybu życia”.

Forerunner 55 pomaga biegaczom na każdym poziomie zaawansowania osiągać cele treningowe:
Wbudowany GPS śledzi tempo, trasę i dystans pokonywany przez zawodnika
Optyczny pomiar tętna z nadgarstka mierzy dane przez całą dobę
Całodobowe monitorowanie aktywności pozwala liczyć m. in. kroki, kalorie i ilość snu1
Codzienne sugestie treningowe pozwalają pozbyć się wątpliwości dotyczących treningu, oferując spersonalizowane wskazówki, dostosowane do historii treningów, poziomu sprawności fizycznej i statusu czasu regeneracji biegacza
Plany treningowe Garmin Coach oferują wyświetlane na ekranie wskazówki od trenerów-ekspertów oraz darmowe plany treningowe przygotowujące do biegu na 5 km, 10 km i półmaratonu, które można dostosować do celów biegacza
Funkcje bezpieczeństwa umożliwiają biegaczom wysyłanie wiadomości o swojej lokalizacji do rodziny i przyjaciół

A to już wiesz?  Zadbaj o formę ze smartwatchem!

Zaawansowane funkcje do biegania
Forerunner 55 oferuje biegaczom narzędzia, dzięki którym mogą przenieść swój trening na wyższy poziom:

PacePro zawiera wskazówki, które pomagają biegaczom dostosować strategię do wybranej trasy i dystansu
Sportowcy mogą sprawdzić bezpośrednio na nadgarstku szacowany czas ukończenia biegu na podstawie wskazanego wcześniej dystansu
Alerty kadencji (rytmu biegu) informują biegaczy o wyjściu poza docelowy zakres kadencji, pomagając im poprawić swoją biegową formę
Dla tych, którzy chcą zmieniać swoją treningową rutynę, zegarek Forerunner 55 oferuje kilka wbudowanych profili aktywności, w tym bieg na bieżni lub bieg wirtualny, pływanie w basenie, pilates, trening HIIT i inne dyscypliny
Po zakończeniu treningu, wbudowany wskaźnik czasu regeneracji informuje sportowców, jak długo powinni odpoczywać przed kolejnym dużym wysiłkiem.

Całodzienne monitorowanie zdrowia i samopoczucia
Forerunner 55 jest przeznaczony do noszenia 24/7 i jest wyposażony w szeroką gamę funkcji zdrowotnych oraz związanych z poprawą samopoczucia, takich jak Garmin Firstbeat Analytics™. Sportowcy mogą śledzić swój poziom stresu i ustawiać przypomnienia o relaksie, aby wykonywać krótkie ćwiczenia oddechowe, korzystać z Body Battery™ do monitorowania poziomu energii, aby znaleźć najkorzystniejsze pory na aktywność i odpoczynek, a także uzyskać wgląd w to, kiedy i jak w ciągu dnia zdobywają tzw. minuty intensywnej aktywności. Ponadto kobiety mogą śledzić swój cykl menstruacyjny lub ciążę, rejestrować objawy i otrzymywać informacje dotyczące m. in. ćwiczeń oraz odżywiania za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect™.

Połącz się i personalizuj
Forerunner 55 zawiera popularne funkcje łączności2, które pomagają sportowcom pozostać w kontakcie ze światem. Bezpośrednio z nadgarstka użytkownicy mogą m. in. odbierać wiadomości tekstowe, przeglądać aktualizacje w mediach społecznościowych i wiadomości e-mail. Wbudowane funkcje pomocy i wykrywania zdarzeń3 umożliwiają użytkownikom ręczne lub automatyczne wysyłanie wiadomości z informacją o ich lokalizacji w czasie rzeczywistym do wybranych kontaktów. Urządzenie Forerunner 55 może także automatycznie przesyłać aktywności do serwisu Garmin Connect i umożliwiać sportowcom pobieranie niestandardowych tarcz zegarka, pól danych i aplikacji ze sklepu Connect IQ™ Store.

A to już wiesz?  Nowy profil aktywności Adventure Racing w Garmin Enduro

Z zegarkiem Forerunner 55 możesz dłużej biegać i ćwiczyć bez konieczności częstego ładowania. Urządzenie zapewnia do 2 tygodni pracy na baterii w trybie smartwatcha i do 20 godzin w trybie GPS. Forerunner 55 jest dostępny w kolorze czarnym, białym lub aqua, a jego sugerowana cena detaliczna to 199,99 €. Aby uzyskać więcej informacji na temat całej linii Forerunner, odwiedź garmin.com/forerunner.

Produkty firmy Garmin, zaprojektowane z myślą o życiu na zewnątrz, zrewolucjonizowały życie biegaczy, rowerzystów i innych sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Zaangażowani w tworzenie produktów, które pomagają użytkownikom dbać o aktywność i poprawiać swoje wyniki, pracownicy i projektanci Garmin wierzą, że każdy dzień jest okazją do innowacji i pobicia wczorajszych osiągnięć. Inne marki fitness należące do firmy Garmin to Tacx i Firstbeat Analytics.

1 Sprawdź Garmin.com/ataccuracy
2 Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem.
3 Wymagania i ograniczenia dotyczące funkcji bezpieczeństwa i śledzenia sprawdzisz na Garmin.com/safety.

###

About Garmin International, Inc. Garmin International, Inc. is a subsidiary of Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN). Garmin Ltd. is incorporated in Switzerland, and its principal subsidiaries are located in the United States, Taiwan and the United Kingdom. Garmin and Forerunner are registered trademarks and PacePro, Body Battery, Garmin Connect, Connect IQ and Firstbeat Analytics are trademarks of Garmin Ltd. or its subsidiaries.

All other brands, product names, company names, trademarks and service marks are the properties of their respective owners. All rights reserved.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy