Edukacja Wiadomości branżowe

Funiversity na Targach z Gwiazdami

21 lutego 2015 Funiversity poprowadzi warsztaty i pokazy podczas Targów z Gwiazdami w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Oprócz Funiversity w programie m.in. nowości rynkowe i zakupy z rabatami, zajęcia dla dzieci i dorosłych oraz konkursy. Będzie można się także spotkać z Edytą Jungowską, Kasią Klich, Tomkiem Lubertem i Piotrem Rubikiem.  Targi z Gwiazdami - Rodzinna Strefa

21 lutego 2015 Funiversity poprowadzi warsztaty i pokazy podczas Targów z Gwiazdami w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Oprócz Funiversity w programie m.in. nowości rynkowe i zakupy z rabatami, zajęcia dla dzieci i dorosłych oraz konkursy. Będzie można się także spotkać z Edytą Jungowską, Kasią Klich, Tomkiem Lubertem i Piotrem Rubikiem.

 

Targi z Gwiazdami – Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości KidZone to rozrywka przygotowana dla całej rodziny, ze szczególną dbałością o najmłodszych jej członków. Dlatego nie mogło na nich zabraknąć Funiversity, która organizuje dzieciom mądrą, zapewniającą wszechstronny rozwój zabawę. Firma przygotowała stoisko, na którym prowadzić będzie warsztaty naukowe dla najmłodszych oraz pokazy naukowe.

POKAZY Funiversity:

Powietrzne sztuczki ? podczas tego pokazu dzieciaki dowiedzą się jak napompować balon jednym dmuchnięciem, zobaczą w jaki sposób można powiększać słodycze oraz dowiedzą się czym jest próżnia. Ten, kto zgłosi się na ochotnika sam zostanie zapakowany próżniowo!

 

Warsztaty na stoisku Funiversity:

“Mroźne eksperymenty” ? w zimie jest zimno i takie też będą te eksperymenty. Każde dziecko będzie miało okazję wcielić się w rolę prawdziwego naukowca i wykonać mnóstwo ciekawych doświadczeń z wykorzystaniem substancji o temperaturze blisko minus 80 stopni Celsjusza. Wybuchnie zimny wulkan dymu, a ochotnicy będą mogli umyć sobie włosy w chmurze, którą następnie zamkniemy w wielkiej bańce mydlanej.

“Teatr błyskawic” ? jedną z najbardziej znanych i wykorzystywanych form energii, jest energia elektryczna. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się czym jest prąd, a także samodzielnie go wytworzyć (i to aż 200.000 V), co prawdopodobnie zakończy się stojącymi dęba włosami. Zbudujemy też żarówkę podobną do tej, którą stworzył Edison oraz wywołamy błyskawice.

 

Podczas imprezy zaprezentowane także zostaną wiodące marki i nowości rynkowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach tanecznych, zajęciach muzycznych szkoły Piotra Rubika i wokalnych Kasi Klich, castingach do reklam i zespołu muzycznego Tomka Luberta, konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, posłuchać książek czytanych przez Edytę Jungowską, budować z klocków Lego, odwiedzić lunapark Inca Play, obejrzeć pokaz mody, koncert gwiazd, a także wziąć udział w aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń i w bankiecie. Dodatkowo każdy bilet weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

A to już wiesz?  Zachowania i preferencje wyborcze Polaków w marcu 2015

 

Godziny otwarcia: 9.00 ? 17.00

Organizator: www.kidzone.com.pl

Partner: www.funiversity.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Funiversity. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy