filmy

Film Old Fashioned w kinach już od 23.06

Film Old Fashioned w kinach już od 23.06
Informacja prasowa, czerwiec 2017 Romantyczna odpowiedź na Pięćdziesiąt twarzy Greya? Film Old Fashioned w kinach już od 23.06 Nie każda fantazja jest szkodliwa, ale nie

Informacja prasowa, czerwiec 2017

Romantyczna odpowiedź na Pięćdziesiąt twarzy Greya?
Film Old Fashioned w kinach już od 23.06

Nie każda fantazja jest szkodliwa, ale nie wszystkie ścieżki wydeptywane przez dwoje ludzi prowadzą do prawdziwej miłości. Widzowie o romantycznych sercach, pamiętający historię studentki odkrywającej mroczne fantazje milionera, mogą teraz rozmarzyć się nad opowieścią z przeciwnego bieguna. 23 czerwca do kin studyjnych wchodzi Old Fashioned – film o mężczyźnie i kobiecie, wychodzących z ciemności w prawdziwą miłość. Gotowi na starcie tajemnic Greya z romansem w stylu retro?

Old Fashioned to historia Clay’a Walsha, który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami. Na jego drodze staje Amber Henson, która uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem. Spotkanie tych dwoje wywraca świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują im trzymać się od siebie z daleka.

Gdy zestawimy Old Fashioned z filmem Pięćdziesiąt twarzy Greya, zobaczymy dwa kontrastujące ze sobą obrazy o ludziach z trudną przeszłością, którzy decydują się na kompletnie odmienne drogi do spełnienia. W jednym narożniku mamy giganta branży rozrywkowej – Cineplex, z jego wypełnioną erotyzmem opowieścią o studentce literatury, która staje się niewolnicą milionera i poznaje jego mroczne pragnienia.

W kontrze do głośnego obrazu staje produkcja niezależnej wytwórni Skoche Films, z historią dwóch dusz znużonych miłosnymi podbojami, które odkrywają romantyzm na nowo. Opowieść utrzymana w nurcie „slow life” spotkała się ze świetnym odbiorem wśród amerykańskich widzów, pobijając rekord w box office jako największy weekend otwarcia wśród filmów opartych na religijności, wchodząc początkowo na mniej niż 300 ekranów kinowych.

– „Dlaczego niskobudżetowy film romantyczny, taki jak Old Fashioned ośmielił się wskoczyć na arenę i mierzyć się z produkcją taką jak Pięćdziesiąt twarzy Greya? Cóż, szczerze mówiąc, ponieważ uważamy, że nasza historia coś znaczy. Wierzę, że w głębi serca chcemy celebrować coś więcej niż erotyczną przygodę w stylu Greya” – powiedział Rik Swartzwelder, autor scenariusza, reżyser, współproducent i odtwórca głównej roli w filmie Old Fashioned

A to już wiesz?  Thriller psychologiczny - Dramat rodziny w szwedzkim raju

Old Fashioned wejdzie na ekrany polskich kin studyjnych 23 czerwca 2017 r., w dystrybucji firmy Kondrat-Media.

FILM „OLD FASHIONED”
opis filmu Old Fashioned to historia Clay’a Walsha (Rik Swartzwelder), który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami. Na jego drodze staje Amber Henson (Elizabeth Ann Roberts), która uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem. Spotkanie tych dwoje wywraca świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują im trzymać się od siebie z daleka.

gatunek: dramat obyczajowy, romans
kraj prod. USA
język: angielski, polskie napisy
reżyseria: Rik Swartzwelder
scenariusz: Rik Swartzwelder
producenci: Nathan Nazario, Dave DeBorde, Nini Hadjis, Rik Swartzwelder, William K Baker, Stephen Campanella
produkcja: Skoche Films, Motion Picture Pro Studios
czas projekcji: 115 minut
premiera: 18 września 2014 (Temecula Valley, USA)
USA: 6 lutego 2015
Polska: 23 czerwca 2017
strona PL: www.old-fashioned.pl

Facebook: www.facebook.com/OldFashionedPolska/

trailer PL:

dystrybucja PL: Kondrat-Media www.kondrat-media.pl

obsada: Elizabeth Ann Roberts (Zabójcze umysły, Southland, Dr House, Kości, CSI), Rik Swartzwelder (The Least of These, War Prayer), Dorothy Silver (Skazani na Shawshank, Przepowiednia), Tyler Hollinger (Black Dog, Red Dog; Trust Me, I’m a Lifeguard; Przepraszam, że żyję), LeJon Woods (Tylko teraz), Nini Hadjis, Maryann Nagel (Miłość znajdzie cię wszędzie: Valentine, Epicentrum), Joseph Bonamico, Lindsay Heath, Anne Marie Nestor, Ange’le Perez

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy