Książka LIFESTYLE

DIETA NAJEDZONYCH DZIEWCZYN – E-BOOK

DIETA NAJEDZONYCH DZIEWCZYN – E-BOOK
Jak zrzucić kilogramy, jadając smaczne, ale dietetyczne i zdrowe

Data publikacji: 2020-05-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: DIETA NAJEDZONYCH DZIEWCZYN – E-BOOK
Kategoria: Książka, LIFESTYLE

Jak zrzucić kilogramy, jadając smaczne, ale dietetyczne i zdrowe posiłki?

DIETA NAJEDZONYCH DZIEWCZYN - E-BOOK Książka, LIFESTYLE - Jak zrzucić kilogramy, jadając smaczne, ale dietetyczne i zdrowe posiłki?

Już jest! Bestsellerowy poradnik kulinarny „Dieta najedzonych dziewczyn” ukazał się właśnie nakładem Wydawnictwa Harde w wersji e-book. Autorka Ewa Zwierzchowska  odpowiada w nim na pytanie, jak bez restrykcyjnego programu żywieniowego, głodu,  stresu i frustracji oraz wielkich kosztów pozbyć się niechcianych kilogramów i  poprawić swoje zdrowie.

Ewa Zwierzchowska  opracowała „Dietę najedzonych dziewczyn” w oparciu o najnowsze opinie dietetyków, lekarzy, psychologów oraz własne doświadczenie. Udowadnia w książce, że racjonalne odchudzanie wiąże się wprawdzie z pewnymi ograniczeniami, ale nie oznacza głodówki, bowiem kluczem do sukcesu jest sięganie po produkty, które odpowiednio sycą. Ważne jest też, aby smakowały – należy jeść to, co lubimy i na co w danej chwili mamy ochotę. Skuteczna dieta ma umożliwić, bez wielomiesięcznych wyrzeczeń i morderczych treningów, osiągniecie wagi, w której będziemy czuć się dobrze.

„Dieta najedzonych dziewczyn”  Ewy Zwierzchowskiej składa się z dwóch części. Pierwsza ma formę  poradnika traktującego o nowym podejściu do odchudzania. Autorka tłumaczy tu, jak planować proces odchudzania, zmieniać nawyki żywieniowe, komponować lekkostrawne i zdrowe posiłki, a także po jakie zastępniki sięgnąć, aby zachować smak potraw i jednocześnie obniżyć ich kaloryczność. Omawia również metody wspomagania procesu odchudzania, choćby  odpowiednie suplementy i aktywność fizyczną. Druga część książki zawiera receptury na  potrawy, które doskonale smakują, a jednocześnie hamują uczucie głodu, będące efektem wieloletnich eksperymentów autorki.  Większość przepisów jest prosta, z krótką listą składników, dostępnych w polskich sklepach.

E-book „Dieta najedzonych dziewczyn” pióra Ewy Zwierzchowskiej jest dostępny na legimi.pl, publio.pl oraz w innych dobrych księgarniach internetowych. Wydawnictwo Harde  poleca książkę wszystkim, którym marzy się smukła sylwetka lub po prostu chcą zachować figurę.

A to już wiesz?  Urszula Chęcińska, Michał Rusinek | Księgarnia Empik

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
DIETA NAJEDZONYCH DZIEWCZYN - E-BOOK Książka, LIFESTYLE - Jak zrzucić kilogramy, jadając smaczne, ale dietetyczne i zdrowe posiłki?
Hashtagi: #Książka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy