Adidas Aktualności

Buty adidas Energy Boost trafiły do biegających księżniczek

Buty adidas Energy Boost trafiły do biegających księżniczek Weekend 13-14 września przejdzie do historii kobiecego biegania. Na terenie warszawskiej Agrykoli, Mikołaj Roznerski wcielił się w

Buty adidas Energy Boost trafiły do biegających księżniczek

Weekend 13-14 września przejdzie do historii kobiecego biegania. Na terenie warszawskiej Agrykoli, Mikołaj Roznerski wcielił się w rolę księcia. Wraz ze swoim orszakiem poszukiwał księżniczek, którym rozdał najnowsze buty adidas Energy Boost. A to nie koniec atrakcji.

O co biega?

W sobotę i niedzielę (13-14 września) w okolicach warszawskiej Agrykoli, biegający książę wytrwale szukał biegających księżniczek. Mikołaj Roznerski – aktor, który przebojowo wcielił się w rolę księcia, z wybranymi dziewczynami przymierzał nową parę butów do biegania adidas Energy Boost. Jeżeli pasowały ? dawał im je w prezencie, a biegaczka stawała się biegającą księżniczką. ? Ten trening zapamiętam chyba do końca życia. Umówiłam się z koleżanką, jak co sobotę, na kilkunastokilometrowy trening w okolicy Agrykoli. Kiedy już zaczęłyśmy biec, nagle wpadłyśmy na tego przystojnego księcia, ze swoją świtą. Zaczepił nas, zmotywował do dalszego biegu i dostałam od niego śliczne, różowe Boosty! ? relacjonuje Malwina, jedna z ?obdarowanych? biegaczek. ? Do tej pory nie biegałam w butach adidas, ale teraz na pewno się to zmieni, te buty są naprawdę świetne ? dodaje Monika, która w niedzielę miała przyjemność natknąć się na księcia.

Kolejna niespodzianka!

Dla wszystkich dziewczyn, także tych, które nie mogły spotkać się z księciem ?na żywo?, został przygotowany konkurs, którego szczegóły znajdziecie na www.biegajacaksiezniczka.pl.

Agrykola pękała w szwach

Zaplanowana przez adidas aktywacja dla biegaczek była zapowiadana zarówno w mediach, jak i kanałach społecznościowych. Jeszcze przed jej rozpoczęciem spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony dziewczyn ? przeszło ponad 700 zadeklarowało swój udział poprzez Facebookowy event
(https://www.facebook.com/events/732586626797346/) .

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z AKTYWACJI NA AGRYKOLI -> http://goo.gl/LKajA0

Dołącz do nas na www.biegajacaksiezniczka.pl i
https://www.facebook.com/adidasRunningPL
#biegajacaksiezniczka
#boostyourrun

A to już wiesz?  Małgorzata Jamroży, znana jako Margaret, polska popowa piosenkarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy