Refleksje

Bajkowy Dzień Kobiet w Akademii Fitness

Racibórz, dnia 12.03.2018 INFORMACJA PRASOWA Kolorowo, bajkowo, radośnie i fit – tak uczestniczki czwartkowych zajęć w Akademii Fitness świętowały Dzień Kobiet. Zajęcia odbyły się zgodnie

Racibórz, dnia 12.03.2018

INFORMACJA PRASOWA

Kolorowo, bajkowo, radośnie i fit – tak uczestniczki czwartkowych zajęć w Akademii Fitness świętowały Dzień Kobiet. Zajęcia odbyły się zgodnie z grafikiem, wzbogacone o PILATES BABY dla mam z dziećmi do 1 roku życia. Instruktorki oraz większość klubowiczów ćwiczyło w kostiumach postaci z bajek, ponieważ hasło przewodnie brzmiało „Bajkowy Dzień Kobiet”.

Bajkowy Dzień Kobiet w Akademii Fitness

W czwartek, 8 marca Akademia Fitness przypominała bajkowe miasteczko. Były barwne dekoracje, papierowe kwiaty, zaczarowany las oraz wilk i czerwony kapturek witający gości. Zajęcia rozpoczęły się od wczesnych godzin porannych. Jednak tym razem panie, które zazwyczaj ćwiczą w wygodnych strojach sportowych, przyszły w przebraniach. Podczas kolejnych zajęć uczestnicy również zaskakiwali barwnymi strojami. Były piratki, kotki, wiedźmy, myszki, kowbojki i wiele innych ciekawych postaci. Wszyscy bawili się świetnie, a pomysłów na kostiumy nie było końca.

Po porządnej dawce adrenaliny i pozytywnej ilości endorfin, klubowiczki mogły sprawdzić się w quizie, jak dobrze znają dziecięce bajki. Tu zaskakiwały wiedzą, a za poprawne odpowiedzi otrzymywały słodkie nagrody. Ponadto każda z pań, która odwiedziła Akademię otrzymywała „ekologiczny kwiatek”, czyli płócienną torbę na zakupy z logiem klubu.

Wzorem ubiegłego roku, Akademia Fitness zorganizowała dla swoich uczestniczek konkurs fotograficzny prowadzony w serwisie Facebook. Zabawa polegała na zrobieniu sobie zdjęcia na tle „zaczarowanego lasu”, czyli kolorowej ścianki, która powstała specjalnie na tę okazję i opublikowaniu go pod postem konkursowym na oficjalnym Fanpage Akademii Fitness. O szczegółach zabawy przeczytać można tutaj: http://akademia-fitness.eu/bajkowy-konkurs-fotograficzny/.
– Jest nam niezmiernie miło, że tak dużo pań swoje święto postanowiło spędzić aktywnie właśnie z nami. Tym razem ćwiczenia odbywały się w bajkowym klimacie, a nasze klubowiczki kolejny raz udowodniły, że potrafią się dobrze bawić. Dowodem tego są chociażby oryginalne przebrania samych uczestniczek – mówi Joanna Armatys, właścicielka klubu, w tym dniu Czerwony Kapturek. – Przecież, nie od dziś wiadomo, że połączenie zabawy z aktywnością fizyczną sprawiają, że lepiej się czujemy, częściej uśmiechamy, a co za tym idzie, wszyscy jesteśmy szczęśliwsi – podkreśla Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness, który tego dnia, w przebraniu wilka składał paniom życzenia i rozdawał upominki.
* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu
Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak Pilates, Latino Dance, Trening Metaboliczny, czy Step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg).
* * *
Autor tekstu i zdjęć: Justyna Korzeniak, Adventure Media
* * *

A to już wiesz?  Koniec sezonu rowerowego. Zadbaj o ubezpieczenie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy