Refleksje

Trendy w kuchni – wielki powrót emalii

Trendy w kuchni – wielki powrót emalii
Informacja prasowa FLORINA 7 sierpnia 2018 r. Trendy w kuchni – wielki powrót emalii Co warto wiedzieć o naczyniach emaliowanych Niegdyś były podstawowym wyposażeniem niemal

Informacja prasowa FLORINA
7 sierpnia 2018 r.

Trendy w kuchni – wielki powrót emalii
Co warto wiedzieć o naczyniach emaliowanych

Niegdyś były podstawowym wyposażeniem niemal każdej kuchni, potem odeszły nieco w zapomnienie, a dziś wracają w wielkim stylu. Naczynia emaliowane – bo o nich mowa – cieszą się coraz większą popularnością. Nie bez powodu – mają bowiem wiele zalet, które warto poznać. Naczynia emaliowane zapewniają zdrowe gotowanie, są też wyjątkowo trwałe. A poza walorami użytkowymi – dzięki modnemu wzornictwu, mogą stanowić naprawdę wyjątkową ozdobę kuchni.

1. Zdrowe gotowanie
Z naczyń emaliowanych powinien korzystać każdy, komu zależy na jak najzdrowszym przygotowywaniu potraw. Garnki Florina by Emalia Pleszew wykonane są z wysokiej jakości surowca, który hamuje rozwój drobnoustrojów i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Z tych powodów, garnki emaliowane idealnie sprawdzą się w kuchni alergika. Emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku. Przygotowując posiłki w garnkach emaliowanych Florina możesz mieć pewność, że gotujesz zdrowo i bezpiecznie.

2. Odpowiednie do każdego rodzaju płyty
Masz kuchnię indukcyjną? Naczynia emaliowane są również dla Ciebie! Garnki Florina by Emalia Pleszew można stosować na każdym rodzaju płyty – gazowej, elektrycznej, indukcyjnej. To naczynia niezwykle uniwersalne, które nie ograniczają Cię w realizacji Twojej kulinarnej pasji. Dodatkowo, dzięki ergonomiczności, możesz skrócić czas gotowania – garnki emaliowane doskonale utrzymują i rozprowadzają temperaturę.

3. Wyjątkowo trwałe
Powłoka emaliowana zdecydowanie zwiększa odporność naczyń na czynniki zewnętrzne czy silne detergenty. Co ważne – możne je myć w zmywarce. Dzięki tak dużej trwałości, można się cieszyć ich nienagannym stanem przez długi okres nawet intensywnego użytkowania. Uchwyty w garnkach Florina stanowią ich integralną część (bez mocowania) – naczynia są solidne i bardzo wygodne w użytkowaniu.

A to już wiesz?  Andrzejki wierzenia i przesądy - jak wróżyć z fusów?

4. Modny design
Naczynia emaliowane kojarzą Ci się z mało wyszukanym wzornictwem? Jesteś w błędzie! Nowoczesne garnki emaliowane to nie tylko komfort użytkowania, ale też najmodniejszy design. Florina proponuje różnorodne kolekcje, wśród których idealną propozycję dla siebie znajdzie każdy miłośnik pięknych aranżacji, dopracowanych w najmniejszym nawet detalu. Linia Scandi to zaproszenie do źródeł tradycji w świeżej, nowoczesnej formie. Unikatowa interpretacja wzornictwa czerpie z ludowych inspiracji, twórczo wpisując się w aktualne trendy. Białe, delikatne ornamenty subtelnie przebijają się na tle w ciepłym kolorze kawy z mlekiem. Kolekcja Majolica zachwyca kunsztownymi, a przy tym delikatnymi wzorami w niebieskim odcieniu. Ręcznie stworzony motyw zdobniczy urzeka elegancją, a przy tym pełnym ciepła stylem. W zdobieniach z linii Leaf głęboką zieleń liści podkreśla białe tło, a różna wielkość motywów jest ciekawym urozmaiceniem. Stylowa, czarna kolekcja Kocham gotować zaspokoi apetyt na efektowny design wszystkich kulinarnych pasjonatów.
Modne wzory z naczyń emaliowanych pojawiają się również na innych elementach wyposażenia wnętrz – przykładowo w asortymencie Florina dostępne są poduszki dekoracyjne i pościel z motywem Majolica oraz Leaf.

5. Polecane przez Kasię Bujakiewicz
Naczynia emaliowane zdobyły uznanie między innymi Katarzyny Bujakiewicz, która została ambasadorką marki naczyń emaliowanych Florina by Emalia Pleszew. Kasia doskonale wie, jak łączyć zawodowe wyzwania i pasję aktorską z wyzwaniami, czekającymi na aktywną mamę każdego dnia. Aktywność fizyczna, zdrowie, odpowiednio zbilansowana dieta – to wszystko jest niezbędne, by utrzymać dobrą formę, równowagę i doskonałe samopoczucie. Dlatego, identyfikując się z ideą „Fit&Healthy”, która przyświeca marce Florina, Kasia Bujakiewicz promuje naczynia z designerskich kolekcji Emalia Pleszew.

Sugerowana cena sprzedaży:
Garnek 16 cm 28,99 zł
Garnek 18 cm 31,99 zł
Garnek 20 cm 37,99 zł
Garnek 22cm 42,99 zł
Kubek 9 cm 19,99 zł
Rondel 16 cm 34,99 zł

A to już wiesz?  Dokumenty w telefonie – czy to bezpieczne?

Producent:

www.zasmakujradosci.pl
www.facebook.com/ZasmakujRadosci
@zasmakujradosci

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy