Edukacja Wiadomości branżowe

Poznaj Mistrzów Kodowania. Rusza kampania medialna programu edukacyjnego Samsung

Rusza kampania medialna ogólnopolskiego programu edukacyjnego Mistrzowie Kodowania mającego na celu upowszechnienie nauki programowania  w polskich szkołach i obejmującego uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. Projekt realizowany jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z partnerami społecznymi.  Kampania „Poznaj Mistrzów Kodowania” obejmuje 6 spotów telewizyjnych. Każdy przedstawia prawdziwą historię osoby biorącej udział w programie, która opowiada o swoich marzeniach, pasjach i doświadczeniach związanych z kodowaniem. Celem jej jest promocja nauki programowania i pokazanie, że może być ono dobrą i rozwijającą zabawą, która w przyszłości może rozwinąć się w pożyteczną pasję i pomóc dzieciom odnaleźć się w świecie nowych technologii.Projekt Mistrzowie Kodowania realizowany jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z Partnerami: Centrum Cyfrowym  Projekt: Polska, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją CoderDojo, stowarzyszeniem „Rodzice w Edukacji” oraz stowarzyszeniem „Dobra Edukacja” przy wsparciu grupy SuperBelfrzy RP. Został on objęty prestiżowymi patronatami

Rusza kampania medialna ogólnopolskiego programu edukacyjnego Mistrzowie Kodowania mającego na celu upowszechnienie nauki programowania  w polskich szkołach i obejmującego uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. Projekt realizowany jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z partnerami społecznymi.  

Kampania ?Poznaj Mistrzów Kodowania? obejmuje 6 spotów telewizyjnych. Każdy przedstawia prawdziwą historię osoby biorącej udział w programie, która opowiada o swoich marzeniach, pasjach i doświadczeniach związanych z kodowaniem. Celem jej jest promocja nauki programowania i pokazanie, że może być ono dobrą i rozwijającą zabawą, która w przyszłości może rozwinąć się w pożyteczną pasję i pomóc dzieciom odnaleźć się w świecie nowych technologii.

Projekt Mistrzowie Kodowania realizowany jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z Partnerami: Centrum Cyfrowym  Projekt: Polska, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją CoderDojo, stowarzyszeniem ?Rodzice w Edukacji? oraz stowarzyszeniem ?Dobra Edukacja? przy wsparciu grupy SuperBelfrzy RP. Został on objęty prestiżowymi patronatami Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Gospodarki. Mistrzowie Kodowania są wspierani przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych. Więcej na www.mistrzowiekodowania.pl oraz na Facebook/MistrzowieKodowania i kanale Youtube/Mistrzowie Kodowania.

Kampania rozpoczęła się 12 stycznia i potrwa miesiąc. Obejmuje swoim zasięgiem TV oraz social media.

Spot 1

Spot 2

Spot 3

Spot 4

Spot 5

Spot 6


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył
A to już wiesz?  Ruszył ogólnopolski program edukacyjny Ministerstwa Finansów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy