Refleksje

Kuchnia doceniana za minimalistyczny styl,

Kuchnia doceniana za minimalistyczny styl,
Model Z1 marki ZAJC Najpopularniejszym modelem marki ZAJC jest Z1. Kuchnia doceniana jest za minimalistyczny styl, pasujący do różnego rodzaju wnętrz oraz za precyzyjne detale.

Model Z1 marki ZAJC

Najpopularniejszym modelem marki ZAJC jest Z1. Kuchnia doceniana jest za minimalistyczny styl, pasujący do różnego rodzaju wnętrz oraz za precyzyjne detale.

Oszczędna forma jest solidną bazą dla indywidualnie ustalanej konfiguracji mebla i różnego rodzaju materiałów wykończeniowych. Widoczny na zdjęciach model składa się z trzech elementów. Dużej wyspy zaprojektowanej na bazie szuflad z lakierowanymi w połysku bezuchwytowymi frontami.

Blat o grubości 2 cm z konglomeratu kwarcowego Silestone nadaje nowoczesnego charakteru i jest niezwykle praktyczny w użytkowaniu. Z tego samego materiału wykonano w całości półwysep, którego gruby blat i podstawa harmonijnie komponują się z formą wyspy. Najbardziej neutralnym elementem jest biała wysoka zabudowa.

Na ergonomicznej wysokości zainstalowano w niej piekarniki i ekspres do kawy. Wewnątrz znajduje się zabudowana chłodziarko-zamrażarka oraz system cargo. Oszczędny styl prezentowanego modelu przełamują baterie oraz akcesoria kuchenne w modnym miedzianym wykończeniu. www.zajc.pl

A to już wiesz?  Garmin Swim™ 2 – zegarek na basen i nie tylko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy