Biznes Sport

IEM 2016 w Katowicach – „na żywo” z polskim komentarzem w player.pl!

IEM 2016 w Katowicach – „na żywo” z polskim komentarzem w player.pl!
W najbliższy weekend, 4-6 marca, w katowickim Spodku już po raz czwarty odbędą się finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters. Zmagania najlepszych zawodników globu będzie można śledzić dzięki platformie

Data publikacji: 2016-03-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: IEM 2016 w Katowicach – „na żywo” z polskim komentarzem w player.pl!
Kategoria: Sport, BIZNES

W najbliższy weekend, 4-6 marca, w katowickim Spodku już po raz czwarty odbędą się finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters. Zmagania najlepszych zawodników globu będzie można śledzić dzięki platformie player.pl.

IEM 2016 w Katowicach – „na żywo” z polskim komentarzem w player.pl! Sport, BIZNES - W najbliższy weekend, 4-6 marca, w katowickim Spodku już po raz czwarty odbędą się finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters. Zmagania najlepszych zawodników globu będzie można śledzić dzięki platformie player.pl.

W najbliższy weekend, 4-6 marca br., katowicki Spodek już po raz czwarty „odleci” pod wpływem e-sportowych emocji! W jednym z najbardziej znanych obiektów w Polsce odbędą się finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters – mistrzostw świata w grach komputerowych. Zmagania najlepszych zawodników globu będzie można śledzić za pośrednictwem platformy player.pl. Na wszystkich użytkowników, czekają transmisje na żywo z polskim komentarzem, materiały zza kulis oraz relacje jednego z najpopularniejszych youtuberów – Stuu.

Tegoroczne finały Intel Extreme Masters będą podsumowaniem już dziesiątego sezonu jednej z najbardziej prestiżowych serii rozgrywek e-sportowych na świecie. W Katowicach dojdzie do starć najlepszych drużyn i zawodników w trzech topowych grach: Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II oraz League of Legends, a w puli nagród podstawowych rozgrywek znajdzie się aż 500 tys. dolarów. Oprócz trzech podstawowych turniejów odbędą się także inne, nie mniej emocjonujące zawody, wśród których należy wymienić zmagania: ESL Hearthstone Legendary Series Katowice 2016 czy Rainbow Six Pro League Season 1. W e-sportowych turniejach udział weźmie dziewięciu Polaków, a bezpośrednia transmisja z zawodów będzie dostępna w serwisie player.pl.

Christian Anting, członek zarządu TVN ds. digital i e-commerce powiedział: E-sport cieszy się coraz większą popularnością zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jest on szczególnie bliski pokoleniu millenialsów, tej samej grupie, do której skierowana jest oferta player.pl Dzięki współpracy player.pl i Electronic Sports League, polscy entuzjaści e-sportu uzyskają dostęp do najważniejszych rozgrywek oraz materiałów zza kulis Intel Extreme Masters 2016. Materiały opatrzone polskim komentarzem, nasi użytkownicy będą mogli śledzić zarówno na ekranach komputerów, jak i urządzeniach mobilnych, niezależnie od tego, gdzie będą przebywali.

A to już wiesz?  Praca zdalna w świetle prawa – rzeczywistość wyprzedziła regulacje

Player.pl przygotował dla swoich użytkowników szereg atrakcji. Po zalogowaniu w serwisie będą dostępne otwarte streamingi live z polskim komentarzem z każdej turniejowych gier: Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II oraz League of Legends. Ponadto, po zakończeniu imprezy, wyłącznie na platformie player.pl fani e-sportu znajdą unikatowe materiały zza kulis, rozmowy z najlepszymi zawodnikami oraz relację jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów – Stuu.

Jednak to nie wszystko! Bezpośrednio z Katowic redakcja player.pl będzie na Facebooku regularnie relacjonowała najważniejsze wydarzenia i prezentowała materiały ze wszystkich imprez towarzyszących głównym rozgrywkom. Relacje z Intel Extreme Masters 2016 będą prowadzone również w stacji TVN Meteo Active w sobotę i niedziele o godz. 23.00.

Aby włączyć się do gry i być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami Intel Extreme Masters 2016 wystarczy zarejestrować się w serwisie player.pl.

Plan najważniejszych wydarzeń transmitowanych „na żywo” w player.pl:

Counter-Strike: Global Offensive

4 marca (piątek), 12:30 – 1:30 – ćwierćfinały oraz półfinały
5 marca (sobota), 18:00 – 23:00 – wielki finał

StarCraft II

4 marca (piątek), 12:30 – 22:50 – Ro16 i ćwierćfinały
5 marca (sobota), 12:20 – 17:30  – półfinały i finał

League of Legends

6 marca (niedziela), 12:20 – 00:20 – półfinały i finał

 

Informacja o TVN S.A.:

TVN (S.A.) należy do amerykańskiego koncernu mediowego Scripps Networks Interactive. W ofercie TVN znajduje się 13 kanałów telewizyjnych, w tym kanały tematyczne – najbardziej opiniotwórcze w Polsce stacje informacyjne, kanał motoryzacyjny, filmowy, dla kobiet i inne. TVN posiada również bogatą ofertę produktów online: serwis VoD – Player.pl oraz rozrywkowy portal wideo – Veedo.pl.

Do TVN należy Agencja TVN – oferująca najbardziej kompleksowe usługi produkcji i dystrybucji materiałów newsowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz TVN Media – największe biuro sprzedaży reklam w Polsce. TVN we współpracy z Grupą Canal+ S.A. jest operatorem cyfrowej satelitarnej platformy nC+ – wiodącej platformy płatnej telewizji Premium w Polsce. Jest też partnerem  Ringier Axel Springer Media AG, operatora Onet.pl – wiodącego portalu internetowego w Polsce.

A to już wiesz?  Kolejne propozycje zmian w Prawie bankowym

Informacja o player.pl:

Platforma TVN-u player.pl zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia 2011 roku. W tamtym czasie platforma oferowała seriale i inne programy pokazywane już wcześniej na kanałach TVN. Obecnie jej biblioteka obejmuje 15 tys. pozycji, w tym materiały produkowane na zasadzie wyłączności dla serwisu player.pl. Poza ofertą bezpłatną, w player.pl dostępne są również cztery pakiety płatne: Player PLUS, Player LIVE, Player SPORT i Player KIDS. Zawierają bogaty katalog VOD oraz materiały live, a także prapremiery seriali TVN, bez reklam.

Player.pl cały czas się rozwija, zwiększając liczbę unikalnych użytkowników co miesiąc średnio o 30 proc., a czas zaangażowania, wynoszący średnio 8 godz. i 25 min. na użytkownika na miesiąc, jest dużo dłuższy niż w przypadku innych serwisów VOD na rynku. Platforma dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows, konsolach Sony PlayStation, telewizorach wiodących producentów, a także w ramach telewizji nowej generacji nc+ oraz dla abonentów sieci T-Mobile, Netia i Toya.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
IEM 2016 w Katowicach – „na żywo” z polskim komentarzem w player.pl! Sport, BIZNES - W najbliższy weekend, 4-6 marca, w katowickim Spodku już po raz czwarty odbędą się finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters. Zmagania najlepszych zawodników globu będzie można śledzić dzięki platformie player.pl.
Hashtagi: #Sport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy