Podróże

Polska jesień 2014 – pomysły na weekend

Polska jesień 2014 – pomysły na weekend
Polska jesień- pomysły na weekend Większość osób dłuższe wyjazdy wakacyjne ma już za sobą i powoli żegna się z tegorocznymi urlopami. Lato nieubłaganie dobiega końca

Polska jesień- pomysły na weekend

Większość osób dłuższe wyjazdy wakacyjne ma już za sobą i powoli żegna się z tegorocznymi urlopami. Lato nieubłaganie dobiega końca i wielu z nas wydaje się, że wraz z nim możliwości wypoczynkowe na bieżący rok. Nic bardziej mylnego. Niewiele trzeba by zaplanować ciekawe i niedrogie wypady weekendowe – skuteczne remedium na jesienną handrę. Portale, takie jak Travelbird, nieustannie pracują nad ofertami pakietowymi na wyjazdy w kraju i za granicą. Często tylko kliknięcie myszki dzieli nas od błogiego wypoczynku. Nie trzeba szukać daleko by odkryć skarby, jakie kryje w sobie Polska.

Pałac Chojnata – luksus pod stolicą
Na mapie ekskuzywnych polskich obiektów wypoczynkowych znajduje się Pałac Chojnata. Jego dogodna lokalizacja między Warszawą a Łodzią pozwala na szybką ucieczkę od zgiełku dużych miast do ustronnej Białej Rawskiej. W okolicy znajduje się ciekawy szlak turystyczny ?Rawska Ósemka?, który prowadzi przez najważniejsze atrakcje Krainy, takie jak Kościół p.w. Św. Antoniego Padewskiego, czy też grobowiec Konstancji Gładkowskiej – wielkiej miłości Fryderyka Chopina. Długie spacery w otoczeniu malowniczej przyrody można uwieńczyć relaksem w saunie fińskiej lub zabiegami w butiku SPA. Taki wyjazd wcale nie musi być drogi. Firma Travelbird oferuje pakiet (zawierający m.in. trzydaniową kolację Szefa Kuchni) z ponad 50%-wym rabatem (http://travelbird.pl/19820/hotel-palac-chojnata/). Warto zapoznać się ze szczegółami oferty na ich stronie.

Pałac Brunów – uroki Dolnego Śląska
Nie bez przyczyny Pałac Brunów otrzymał miano hotelu roku 2012 według magazynów Forbes i Newsweek. To zabytkowy obiekt, który zyskał sobie uznanie gości eleganckim wystrojem, miłą obługą i urzekającymi krajobrazami. W otoczeniu rozlegają się lasy, jeziora oraz liczne szlaki rowerowe. Wczasowicze, którzy chwile wyciszenia chętnie łączą z aktywnym wypoczynkiem znajdą tu zatem swoje miejsce. Wypożyczenie rowerów, sprzętu do tenisa ziemnego, czy też kijków do Nordic Walkingu urozmaici pobyt, a ci, którzy wciąż czują niedosyt, mogą skorzystać z basenu, jacuzzi, spa i saun. By uniknąć dodatkowych opłat, można skorzystać z oferty rabatowej Travelbird (http://travelbird.pl/20887/palac-brunow-lwowek-slaski), zawierającej pakiet tych atrakcji.

A to już wiesz?  Przedłuż sobie weekend i wykorzystaj Boże Ciało!

Mazury – Kraina Tysiąca Jezior i zabiegów SPA

Mieszkańcy północnej Polski nie muszą przemierzać całego kraju w poszukiwaniu wymarzonego wypoczynku. Mazury, cieszące się popularnością zwłaszcza w okresie letnim, nie pozostawiają wiele do życzenia także jesienią. Z kolei ci, którzy nie mieli jeszcze okazji doświadczyć złotej scenerii Krainy Tysiąca Jezior powinni przekonać się o jej uroku. Czyste powietrze i bezkres mazurskich wód sprzyja wyciszeniu i regeneracji. Weekendowy pobyt w kojącym środowisku można udoskonalić pobytem w hotelu oferującym zabiegi spa & wellness. Travelbird proponuje wyjazd z rabatowym pakietem zawierającym zabiegi w Solar Palace***, konsultację kosmetyczną, wyżywienie i rowery po najlepszej cenie rynkowej (http://travelbird.pl/19514/solar-spa-mragowo/).

Dodatkowe informacje i pozostałe oferty lokalne dostępne na: www.travelbird.pl/swego-nie-znacie/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy