Audiobooki

Krzysztof Ibisz wydał audiobooka dla dzieci

Krzysztof Ibisz wydał audiobooka dla dzieci
#audiobookdladzieci #zwierzolubni #przygodynicponia #dogsofinstagram #doglover Krzysztof Ibisz wydał audiobooka dla dzieci Krzysztof Ibisz, jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych, wydaje swój pierwszy produkt cyfrowy –

#audiobookdladzieci #zwierzolubni #przygodynicponia #dogsofinstagram #doglover

Krzysztof Ibisz wydał audiobooka dla dzieci

Krzysztof Ibisz, jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych, wydaje swój pierwszy produkt cyfrowy – audiobooka dla dzieci pt. „Przygody Nicponia”, w którym użycza głosu swojemu bulterierowi. Audiobook dostępny będzie na wyłączność na platformie z produktami twórców – fansi.pl.

Krzysztof Ibisz przez całą swoją karierę związany był z telewizją, w której debiutował jako prezenter programu 5-10-15, by przez kolejną dekadę prowadzić najpopularniejsze telewizyjne show. Fani znają go z programów takich jak „Gdzie jest Kłamczuch”, „Jak oni śpiewają” i „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Dziś, idąc z duchem czasów, wydaje swój pierwszy produkt cyfrowy – audiobooka dla dzieci.

„Przygody Nicponia” to seria radosnych opowieści dla dzieci, czytanych charakterystycznym głosem Krzysztofa Ibisza. Ich akcja rozgrywa się na przestrzeni czterech pór roku, a głównym bohaterem jest autentyczny czworonożny przyjaciel dziennikarza – bulterier, który rozczula tysiące swoich fanów na instagramowym profilu o nazwie @nicpon_super_pies. Nicpoń z ciekawością obserwuje ludzki świat, poznaje uroki różnych pór roku, uczy się jeździć tramwajem, wraz z pluszowymi zabawkami odkrywa znaczenie przyjaźni, zwiedza Warszawę i podróżuje po Polsce. „Przygody Nicponia” to wesoła opowieść o psich perypetiach, wycieczkach i przyjaźniach.

Każda część audiobooka dostępna jest w zestawie z kolorowankami do samodzielnego wydruku. Ten wyjątkowy dodatek czyni komplet idealnym prezentem dla najmłodszych. Wesołe kolorowanki i audiobook czytany charakterystycznym i kojącym głosem Krzysztofa Ibisza zajmą dziecko w dalekiej podróży samochodem lub samolotem i urozmaicą każde rodzinne popołudnie.

Pierwsza część audiobooka “Przygody Nicponia – ZIMA” jest już dostępna na fansi.pl. Kolejne części ukażą się już jesienią.

fansi to start-up z obszaru influencer marketingu oraz e-commerce od twórców BrandBuddies – czołowej agencji, platformy influencer marketingu w Polsce. fansi to platforma e-commerce umożliwiająca twórcom/influencerom monetyzację swojej popularności poprzez sprzedaż produktów, usług oraz doświadczeń zaś ich odbiorcom dająca dostęp do unikalnych rynkowo dóbr od ich idoli/autorytetów.

A to już wiesz?  O tym, że warto podążać za swoimi marzeniami – plejada gwiazd w nowej, klimatycznej superprodukcji Audioteki „Przygody Alicji w Krainie Czarów”

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy