LIFESTYLE sztuka

In love with #Wonder. Facebookowy konkurs walentynkowy w Wonder Photo Shop

In love with #Wonder. Facebookowy konkurs walentynkowy w Wonder Photo Shop
Od 12 do 18 lutego Wonder Photo Shop – niezwykły fotograficzny concept store – organizuje na Facebooku konkurs

Data publikacji: 2018-02-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: In love with #Wonder. Facebookowy konkurs walentynkowy w Wonder Photo Shop
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Od 12 do 18 lutego Wonder Photo Shop – niezwykły fotograficzny concept store – organizuje na Facebooku konkurs walentynkowy.

In love with #Wonder. Facebookowy konkurs walentynkowy w Wonder Photo Shop Sztuka, LIFESTYLE - Od 12 do 18 lutego Wonder Photo Shop – niezwykły fotograficzny concept store – organizuje na Facebooku konkurs walentynkowy.

Od 12 do 18 lutego Wonder Photo Shop – niezwykły fotograficzny concept store – organizuje na Facebooku konkurs walentynkowy. Do wygrania jest kultowy aparat instax mini 9, dzięki któremu można robić błyskawiczne kwadratowe zdjęcia! W konkursie mogą brać udział wszystkie zakochane pary z całej Polski. Wystarczy, że zrobią sobie wspólne zdjęcie.

 

Be #Wonder

Wonder Photo Shop to pierwszy w Polsce a drugi w Europie fotograficzny concept store by Fujifilm. Ten globalny projekt polega na idei nowoczesnego sklepu fotograficznego. Wonder Photo Shop jest miejscem dla osób mających w zwyczaju częste odwiedzanie laboratoriów fotograficznych, ale także dla młodej smartfonowej generacji, której marka proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak drukowanie m.in. popularnych dziś kwadratowych zdjęć prosto z telefonu. Wonder Photo Shop zrywa ze skostniałą zasadą „towar podaje sprzedawca”. Concept jest mekką swobody wyobraźni i kreacji. Odbywają się tu liczne eventy kulturalne i warsztaty foto z udziałem znanych fotografów, patronów miejsca, m.in. Jackiem Boneckim, Tomkiem Sikorą, Emilem Bilińskim, czy Szymonem Szcześniakiem.

 

Facebookowy konkurs dla zakochanych

Z myślą o zakochanych z całej Polski, zespół #Wonder organizuje ekstra konkurs na Facebooku. Do zdobycia jest kultowy aparat instax mini 9, który pozwala na robienie zdjęć tu i teraz, ma specjalne lusterko przy obiektywie do robienia „selfie” i  tryb naświetlania „high key”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić sobie zdjęcie z drugą połówką i wstawić je w komentarzu pod postem konkursowym. Wygra para, która zdobędzie najwięcej lajków pod zdjęciem. Konkurs potrwa do 18. lutego. Więcej szczegółów na temat konkursu tutaj: https://www.facebook.com/wonderphotoshopsbn/posts/405540513222318

A to już wiesz?  Na Targi Książki przyjedź rowerem

 

Foto-walentynki w Wonder Photo Shop

Z myślą o tych, którzy są z Warszawy lub planują walentynki w stolicy, zespół #Wonder zorganizował również atrakcje na miejscu. Zakochani uwielbiają się razem fotografować i dlatego 14. lutego Wonder Photo Shop stworzy im do tego idealne warunki. Na wszystkie pary, pragnące mieć fotkę z walentynkowej randki, będą czekały hostessy, które zaaranżują miłosne zdjęcie. Do dyspozycji zakochanych będą różne gadżety w stylu foto-budki, które ubarwią klimat zdjęcia. Zdjęcia zostaną  wykonane aparatem  instax, dzięki czemu para otrzyma je błyskawicznie, w sam raz aby wpiąć je do albumu lub przypiąć na tablicy nad biurkiem. Poza wspólną fotką zakochani otrzymają także drugi upominek-niespodziankę. Dodatkowo, wszyscy przybyli tego dnia goście, dostaną zniżkę na zakupy w Wonder Photo Shop. Zapraszamy! Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/156293168507305/

 

Wonder Photo Shop Sklep Bez Nazwy mieści się w Warszawie przy  Placu Konstytucji 5

https://web.facebook.com/wonderphotoshopsbn

e-mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
In love with #Wonder. Facebookowy konkurs walentynkowy w Wonder Photo Shop Sztuka, LIFESTYLE - Od 12 do 18 lutego Wonder Photo Shop – niezwykły fotograficzny concept store – organizuje na Facebooku konkurs walentynkowy.
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy