Napoje

Herbata na stok

Herbata na stok
Informacja prasowa Poznań, 20 stycznia 2017 r. Herbata na stok Wybierając się na stok należy pamiętać nie tylko o sprzęcie narciarskim czy snowboardowym, ale również

Informacja prasowa
Poznań, 20 stycznia 2017 r.

Herbata na stok

Wybierając się na stok należy pamiętać nie tylko o sprzęcie narciarskim czy snowboardowym, ale również o rozgrzewającym napoju. W czasie przerwy w zjazdach nie trudno zmarznąć, dlatego warto zabrać ze sobą termos z pyszną i aromatyczną herbatą, która nas rozgrzeje, jeśli będziemy tego potrzebowali.

Eksperci Ahmad Tea London przygotowali przepisy na proste w przygotowaniu, aromatyczne i rozgrzewające herbaty, po które chętnie sięgniemy przy okazji odpoczynku od zimowych aktywności.

Rozgrzewający napój herbaciany
Składniki (termos 600ml) :
– 2 torebki czarnej herbaty English Tea No.1
– płaska łyżeczka sproszkowanego imbiru
– sok z 1/2 cytryny
– 4 łyżeczki miodu gryczanego
Sposób przygotowania:
Zaparz 2 saszetki herbaty English Tea No.1. Ahmad Tea London i przelej do termosu. Dosyp łyżeczkę sproszkowanego imbiru, dolej sok z cytryny i dodaj miód gryczany. Termos zakręć, zabierz na stok i otwórz w razie potrzeby.

Aromatyczne rozgrzanie

Składniki (termos 600 ml):
– 2 torebki herbaty Earl Grey Ahmad Tea London
– szczypta cynamonu
– szczypta kardamonu w proszku
– 3 goździki
– 4 łyżeczki miodu lipowego
– sok z połowy małej pomarańczy
Sposób przygotowania:

Zaparz dwie saszetki herbaty Earl Grey Ahmad Tea London. Po zaparzeniu napar przelej do termosu, dodaj przyprawy: kardamon, cynamon i goździki. Dolej sok z pomarańczy. Naczynie dokładnie zakręć.

Malinowo – lipowe ciepło
Składniki (termos 600 ml):
– 2 torebki herbaty Raspberry Indulgence Ahmad Tea London
– 6 łyżeczek malinowego soku domowej roboty
– 2 łyżeczki suszonych kwiatów lipy
– 2 łyżeczki brązowego cukru

Sposób przygotowania:
Zaparz dwie saszetki herbaty Raspberry Indulgence Ahmad Tea London. Po zaparzeniu napar przelej do termosu, dodaj sok malinowy, kwiaty lipy i cukier. Naczynie dokładnie zakręć.

Więcej informacji na temat Ahmad Tea London, znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl

A to już wiesz?  Gwiazdy futbolu w produkcjach oczami wykonujący artystów

Więcej informacji o Ahmad Tea London:

Firma Ahmad Tea London powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.

Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl

Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT Foods to firma, która od 25 lat dba o wyjątkowy smak potraw, dostarczając najwyższej jakości produkty spożywcze. To zarówno importer i eksporter, jak i producent aromatycznych herbat, dojrzewających w słońcu owoców w puszkach, czy orientalnych produktów kuchni tysiąca i jednej nocy. Swoją ofertą firma zachęca zarówno pasjonatów gotowania, jak i osoby dopiero rozpoczynające kulinarną przygodę do wyjątkowej podróży po kuchniach świata. Z myślą o klientach powołała także do życia sklep internetowy (www.sklep.smacznego.pl), w którym smakosze odnaleźć mogą wszystkie produkty, które oferuje.
Marki w portfolio LEVANT Foods to między innymi Ahmad Tea London (herbaty oraz napary ziołowe i owocowe), Jasmeen (kuchnia orientalna), Sandra (przetwory owocowe i warzywne), Kühne (sosy, dressingi, octy i warzywa), Sandrini (produkty kuchni śródziemnomorskiej), Adriana i Siblou (ryby i owoce morza), Champion (dodatki do kawy i herbaty). Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdza m.in.: uzyskany ośmiokrotnie tytuł „Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – „Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

A to już wiesz?  Babcine sposoby na przeziębienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy