Biznes Sport

DAZN ROZPOCZYNA EMISJĘ SWOICH PROGRAMÓW OFERUJĄC SPORĄ DAWKĘ BOKSU

DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w

Data publikacji: 2020-12-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: DAZN ROZPOCZYNA EMISJĘ SWOICH PROGRAMÓW OFERUJĄC SPORĄ DAWKĘ BOKSU
Kategoria: Sport, BIZNES

DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce.

DAZN ROZPOCZYNA EMISJĘ SWOICH PROGRAMÓW OFERUJĄC SPORĄ DAWKĘ BOKSU Sport, BIZNES - DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce.

DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce. Miesięczny abonament będzie wynosił zaledwie 7,99 zł i już od początku umożliwi kibicom boksu oglądanie pięciu walk o tytuł, jak również dostęp do wciąż poszerzającego się archiwum klasycznych pojedynków, materiałów o sportowcach i licznych programów oryginalnych.

 

 

 

DAZN oferuje imponujący kalendarz wydarzeń bokserskich w grudniu:  

 

4 grudnia Anglik Billy Joe Saunders będzie chciał zachować pas WBO w kategorii superśredniej, rywalizując z rodakiem, Martinem Murrayem.

 

Pojedynek w wadze ciężkiej, którego nie wolno przegapić! Niekwestionowany mistrz w tej kategorii, Anthony Joshua OBE, 12 grudnia będzie bronił posiadanych pasów w walce z pretendentem z Bułgarii, Kubratem Pulewem.   

 

Giennadij „GGG” Gołowkin postara się zapisać w historii boksu, gdy 18 grudnia po raz 21. spróbuje obronić tytuł w wadze średniej, krzyżując rękawice z Kamilem Szeremetą.

 

Dzień później, 19 grudnia, wielki mistrz bez podziału na kategorie, Canelo Alvarez, powraca do dywizji superśredniej, by w San Antonio w Teksasie zmierzyć się z niepokonanym Callumem Smithem.

 

Już teraz pobierz aplikację DAZN za pomocą urządzenia podłączonego do Internetu: smartfona, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego lub telewizora smart, odwarzacza typu streaming stick czy konsoli do gier. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.DAZN.com.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
DAZN ROZPOCZYNA EMISJĘ SWOICH PROGRAMÓW OFERUJĄC SPORĄ DAWKĘ BOKSU Sport, BIZNES - DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce.
Hashtagi: #Sport #BIZNES

A to już wiesz?  Zaskakujące zmiany medialne na szczeblach władzy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy