Biznes Sport

8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zakończona!

Po dwóch dniach zmagań na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku triumfatorką okazała się Dominika

Data publikacji: 2014-06-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zakończona!
Kategoria: Sport, BIZNES

Po dwóch dniach zmagań na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku triumfatorką okazała się Dominika Gradecka!

8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zakończona! Sport, BIZNES - Po dwóch dniach zmagań na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku triumfatorką okazała się Dominika Gradecka!

Po dwóch dniach zmagań na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku triumfatorką okazała się Dominika Gradecka, która uzyskała wynik 145 uderzeń. Główną nagrodę dla laureatki ufundował Deutsche Bank. Tegoroczny turniej, w tym roku podniesiony do rangi I kategorii w rankingu Polskiego Związku Golfa, należał zdecydowanie do juniorek, które zajęły wszystkie miejsca na podium. Drugą lokatę zdobyła Karolina Dobrowolska, a trzecią Maria Żrodowska.

Zawody Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jak zawsze były połączeniem sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Prócz głównego turnieju zawodniczki mogły wziąć udział w konkursach na dołkach konkursowych sponsorowanych m.in. przez partnerów wydarzenia – Marvipol Developement oraz YES. Pierwszego dnia po rundzie panie uczestniczyły w również konkursie Tag Heuer Nearest to the Line. Zawodniczki musiały posłać piłkę jak najbliżej środkowej linii autostrady rozłożonej na polu golfowym – najprecyzyjniejsze uderzenie oddała Małgorzata Yusufali. Natomiast drugiego dnia po rundzie głównej odbył się spektakularny konkurs Perrier – Jouët Nearest to the Pin, który wygrała Barbara Sas – Szczepaniak. W nagrodę otrzymała unikalną 6-litrową butelkę szampana Perrier – Jouët Belle Epoque. Zawodniczkom kibicowali goście specjalni – Lidia Popiel oraz Martyna Mierzwa, wielokrotna laureatka turnieju Dr Irena Ladies’ Golf Cup, która stara się o start na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

Pogoda sprzyjała zarówno zawodniczkom, jaki i gościom, którzy chętnie korzystali z niespodzianek, jakie przygotowali dla nich organizatorzy turnieju. Chętni mogli odbyć jazdy testowe samochodami Audi. Panie prezentowały się bardzo stylowo w koszulkach polo ufundowanych przez markę golfową Chervo. Po rywalizacji na polu golfowym uczestniczki turnieju odpoczywały przy lampce wybornego francuskiego szampana. Panie znalazły także czas na relaks i odkrywanie piękna w Kosmetycznym Instytucie i pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. W tym roku grono uczestniczek większe niż w 2013 r.  – w turnieju wzięło udział ponad 70 pań, w tym 7-osobowa grupa z Finlandii. Atmosfera była niezwykle radosna – wiele uczestniczek łączy nie tylko zamiłowanie do golfa, ale też przyjaźń. Ten turniej to dla nich możliwość realizowania pasji i doskonalenia umiejętności golfowych.

A to już wiesz?  Susan Wang dołącza do Dentons

Rozgrywki zostały uwieńczone rozdaniem nagród w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Ceremonię rozdania  poprowadziła Beata Sadowska, która razem z Panią dr Ireną Eris oraz Prezesem Polskiego Związku Golfa – Markiem Michałowskim wręczali zwyciężczyniom statuetki specjalnie zaprojektowane przez markę YES. Po oficjalnej części na wszystkich czekała wyjątkowa niespodzianka – koncert Patrycji Markowskiej, Urszuli i Artura Gadowskiego.

„Taki turniej zdarza się tylko raz do roku  i na żadnym innym nie jesteśmy tak dopieszczone jak na tych zawodach”, komentowały uczestniczki turnieju. Na kolejny, dziewiąty już Dr Irena Eris Ladies Golf Cup, trzeba czekać aż rok.

Więcej informacji: Joanna Łodygowska, Szef Działu Komunikacji, Dr Irena Eris, kom. 0 696 494 337, [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zakończona! Sport, BIZNES - Po dwóch dniach zmagań na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku triumfatorką okazała się Dominika Gradecka!
Hashtagi: #Sport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy